מדיניות פרטיות

המשרד מחויב להגנה על הפרטיות שלכם. המשרד לא מוכר ולא חושף מידע פרטי לגביכם לשום גורם שלישי לא משותף, אלא בכפוף למדיניות הפרטיות הזו.


איסוף מידע

1. אתר האינטרנט של משרד עורכי הדין אוסף מידע מסויים לגבי המבקרים בו, גם כאשר המבקרים לא מחוברים אליו. המשרד רשאי לשמור את כתובת ה-IP שלכם, כתובות האינטרנט בהן אתם מבקרים בזמן ביקורכם באתר המשרד, השעות והתאריכים בהם ביקרתם באתר, מידע לגבי החומרה והתוכנה בהן המחשב שלכם משתמש ומידע נוסף שעשוי להיות זמין.

2. המשרד לא אוסף מידע אישי באופן מודע משום ילד מתחת לגיל שמונה עשרה.

3. השירותים שאנו מספקים נמצאים בארצות הברית. שימו לב שהמידע שלכם עשוי להיות מועבר, שמור, ומעובד על ידינו בארצות הברית ובמדינות נוספות.

4. המשרד שומר את המידע אלא אם ועד אשר הלקוח מבקש למחוק מידע זה.


שימוש במידע

1. המשרד עושה שימוש במידע שנאסף על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלכם על ידי התאמת אתר האינטרנט של המשרד לתחומי העניין שלכם, ולעזור למשרד לבחור את התוכן והשירותים שיעניינו וישמשו אתכם.

2. המידע שתמסרו יוכל לשמש גם כחלק ממאמצי המשרד לעדכן אתכם לגבי אירועים, מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אתכם. במקרים אחרים, המידע שלכם עשוי להיות משותף עם גורם שלישי במקרה ואתם יוזמים שיתוף כזה באופן מודע.

3. המשרד שומר את הזכות לחשוף כל מידע שנאסף על ידי אתר האינטרנט של המשרד לגורמים ממשלתיים מתאימים ורשויות רגולטוריות, במידה ויידרש כך על פי חוק או סוכנות ממשלתית.

4. חלק זה רלוונטי אליכם במידה ואתם נמצאים במדינות האיחוד האירופי או בממלכה המאוחדת.

הרגולציה הכללית לאבטחת מידע (GDPR ו-UK GDPR) מחייבת אותנו להסביר את הבסיס החוקי התקין עליהם אנחנו נשענים על מנת לעבד את המידע האישי שלכם. כך, אנחנו נשענים על הבסיס החוקי הבא על מנת לעבד את המידע האישי שלכם:
א. הסכמה. אנחנו עשויים לעבד את המידע שלכם במידה ונתתם את הסכמתכם לשימוש במידע הפרטי למטרה ספציפית. הנכם יכולים להסיר את הסכמתכם בכל זמן נתון.
ב. הוצאה לפועל של חוזה. אנחנו עשויים לעבד את המידע שלכם במידה ואנחנו מאמינים שהדבר חיוני על מנת להוציא לפועל התחייבות חוזית שלנו כלפיכם, כולל אספקת שירותים לבקשתכם לפני חתימה על חוזה.
ג. התחייבויות חוקיות. אנחנו עשויים לעבד את המידע שלכם במידה ואנחנו מאמינים שהדבר חיוני על מנת לעמוד בהתחייבויות חוקיות, כגון שיתוף פעולה עם גורמי אכיפה או רשויות רגולטוריות, מימוש או הגנה על הזכויות החוקיות שלנו, או שיתוף המידע כחלק מראיות בתיק משפטי בו אנו מעורבים.
ד. אינטרסים חיוניים. אנחנו עשויים לעבד את המידע שלכם במידה ואנחנו מאמינים שהדבר חיוני לאינטרסים שלכם או האינטרסים החיוניים של גורם שלישי, כגון במצב של סכנה לשלומו של כל אדם.

5. אם אתה נמצא בקנדה, סעיף זה חל עליך.

אנחנו עשויים לעבד את המידע שלכם במידה וקיבלנו את הסכמתכם הספציפית (לדוגמה הסכמה מהירה) לשימוש במידע האישי שלכם למטרה ספציפית, או במצבים בהם ניתן להסיק את הסכמתכם (לדוגמה הסכמה משתמעת). תוכלו להסיר את הסכמתכם בכל זמן נתון.
במקרים מיוחדים מסויימים, נוכל לעבד את המידע שלכם בהתאם לחוק ללא הסכמתכם, לדוגמה:
אם איסוף המידע הוא בבירור למען האינטרסים של אדם שלא ניתן היה להשיג את הסכמתו בזמן נתון, למען חקירה, זיהוי ומניעה של הונאה. למען העברה מסחרית תחת קיומם של תנאים מסויימים. במידה ויש לנו סיבה הגיונית להאמין שאדם נחשף או עלול להחשף להונאה כלכלית. במידה וניתן לצפות באופן הגיוני שהשגת ההסכמה תפגע בזמינות ודיוק המידע, ואיסוף המידע משמש באופן הגיוני לחקירה של הפרת חוזה או הפרה של החוק הקנדי, או אחת הפרובינציות של קנדה. במידה וחשיפת המידע הכרחית על מנת לעמוד בהכרח משפטי, צו משפטי, הוראה של בית המשפט, או חוקי בית המשפט בהקשר של הצגת מידע. במידה והמידע נמסר על ידי אדם בזמן העסקה, מסחר או מקצוע ואיסופו נאמן לשימושים שלמענם נמסר המידע. במידה ואיסוף המידע הוא למען מטרות עיתונאיות, אומנותיות או ספרותיות. במידה והמידע זמין באופן פומבי ומצויין באופן ספציפי כחלק מהרגולציות.

6. חלק זה רלוונטי לגביכם, במידה ואתם נמצאים בקליפורניה.

החוק האזרחי של קליפורניה סעיף 1798.83, הידוע גם בתור חוק "להאיר את האור", מאפשר למשתמשים שלנו המתגוררים בקליפורניה לבקש ולקבל מאיתנו, פעם אחת בכל שנה וללא תשלום, מידע לגבי קטגוריות המידע האישי ששיתפנו (במידה ושיתפנו) עם גורם שלישי למען שיווק ישיר, והשמות והכתובות של כל הגורמים הנוספים איתם חלקנו את המידע האישי, בטווח זמן של השנה הקלנדרית המיידית לאחר הגשת הבקשה. אם הנכם תושבי קליפורניה ותרצו להגיש בקשה כזו, אנא הגישו אותה בכתב בעזרת מידע ההתקשרות שסיפקנו למטה.


הצהרה

1. העברת מידע מאתר אינטרנט זה אינה יוצרת יחסי עו"ד-לקוח ביניכם לבין המשרד, וזו לא מטרתה.

2. כל ייעוץ מס, כולל קבצים ומסמכים מצורפים, לא משמשים על ידי החברה על מנת להציע דעה המתאימה לקוד המס.

3. המידע הכלול באתר אינטרנט זה נועד למטרות אינפורמטיביות בלבד, ולא אמור לשמש כייעוץ משפטי בשום נושא. המשרד מצהיר כי לא נוטל אחריות על כל שימוש או אי שימוש בחלק או כל המידע באתר אינטרנט זה.

4. חלק מהקישורים באתר האינטרנט הזה עשויים להוביל לאתרי אינטרנט אחרים, כולל כאלו המנוהלים על ידי גורם שלישי. המשרד סיפק את קישורים אלו רק למטרות נוחות המשתמש.

5. מדיניות הפרטיות של המשרד לא תקפה לגבי מפרסמים או אתרי אינטרנט אחרים. לכן, אנו מייעצים לכם להיעזר במדיניות הפרטיות של הגורמים הרלוונטיים. אנו משתמשים בגוגל אנליטיקס, גוגל פונטס וגוגל מפות.

6. המשרד לא מעוניין לייצג אף אחד במדינה בה אתר אינטרנט זה לא עומד בכל החוקים והכללים האתיים של מדינה זו.

7. בשימוש באתר האינטרנט הזה, הנכם מסכימים עם מדיניות הפרטיות שלנו.
Marielos Meléndez H. JD LLD
Abogada y Notaria / עורך דין ונוטריון
טלפון +506-2224-2800 / פקס +506-2225-2909
שיחת חינם בארה"ב/קנדה 1-800-378-7542
השדרה העשירית מספר 3335
שדרה עשירית בין קאלס 33 ו-35
100 מטרים דרומית ו-250 מטרים מזרחית מקאזה איטליה
מול שגרירות ונצואלה
סן חוזה, קוסטה ריקה, 10104
Lawyer@CostaRicaLawyerIl.com דואר אלקטרוני


English       Español       Français       Italiano       Deutsch       Português
Pусский       简体中文       繁体中文       עִברִית

דף הבית      ייעוץ חינם

זכויות יוצרים © 2022 Meléndez & Bonilla משרד עורכי הדין. כל הזכויות שמורות.